Wicie Domki

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne i komfortowe domki letniskowe. Ich położenie jest bardzo malownicze, co pozwala w pełni cieszyć się pięknem okolicy.

W pobliżu znajdą Państwo wiele terenów zielonych, a w niedalekiej odległości (ok. 300m) znajduje się piękna i czysta plaża. Dysponujemy pokaźnym terenem 7000m2, na którym znajduje się 16 domków czteroosobowych oraz 10 sześcioosobowych. Wszystkie są kompletnie i estetycznie wyposażone. Ponadto dokładamy wszelkiej staranności, aby każde pomieszczenie było schludne, czyste i zadbane.

Swoim gościom zapewniamy także możliwość ciekawego spędzenia czasu na terenie naszego obiektu. Do dyspozycji mają Państwo boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, co pozwala na aktywne, rodzinne spędzanie czasu. Najmłodszym z kolei oferujemy możliwość skorzystania z w pełni wyposażonego placu zabaw. Nasz obiekt położony jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w pobliżu znajdują się sklepy i restauracje (60-100m) oraz las (100m). Natomiast do morza mają Państwo spacerkiem 7 minut (ok. 300m).